interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb liderem w tworzeniu specjalistycznych rejestrów medycznych

Zespół Activeweb stworzył kolejne trzy rejestry medyczne, oparte na autorskiej, innowacyjnej technologii Science. Nowo uruchomione rejestry to m.in. Ogólnopolski Rejestr Histopatologiczny oraz rejestry badań klinicznych.

"Kolejnymi klientami, którzy zdecydowali się powierzyć nam zbudowanie rejestrów medycznych i zaufali proponowanym przez nas nowatorskim rozwiązaniom są Centrum Onkologii w Warszawie, firma Merck oraz firma Roche" zdradza prezes Activeweb Igor Gnot.

Technologia Science to unikalne narzędzie pozwalające w prosty i najbardziej funkcjonalny dla lekarza sposób prowadzić rejestr medyczny. System Science to rozwiązanie budowane w oparciu o liczne doświadczenia w pracy z lekarzami.

Przy budowaniu kolejnych rejestrów zespół Activeweb za cel stawia sobie dostarczenie funkcjonalności, które rozwiązują realne problemy i spełniają oczekiwania środowiska medycznego związane z ewidencją i przetwarzaniem danych medycznych.

Science w swojej nowej odsłonie został wzbogacony o nowe funkcjonalności, aby jeszcze lepiej odpowiadać wysokim wymaganiom klientów i lekarzy.

Najnowsze funkcjonalności to:

  • nowe metody inteligentnego wyszukiwania,
  • zaawansowane słowniki (w tym słowniki rozpoznań histopatologicznych ICDO i słowniki leków),
  • wielopoziomowe algorytmy zbierania danych,
  • zaawansowane mechanizmy automatyzacji procesu weryfikacji danych,
  • większa wygoda pracy dzięki nowym mechanizmom synchronizacji,
  • jeszcze szybszy dostęp do danych.

Science to technologia, która jest przyszłością medycyny - ściśle powiązana z procesami oceny jakości procedur medycznych i EBM - dlatego też Activeweb stawia na rozwój Science i udoskonala z każdym nowym projektem.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30