interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

MSD stawia na nowoczesną komunikację z lekarzami

MSD powierzyło firmie Activeweb stworzenie i prowadzenie innowacyjnego projektu mającego na celu utworzenie platformy komunikacji z lekarzami.

Projekt obejmuje nowoczesne narzędzia przekazu wiedzy na linii lekarz – firma farmaceutyczna, łącząc aktywności eventowe wraz z działaniami w internecie. Jednym z działań w ramach projektu jest utworzenie stoiska dla firmy farmaceutycznej, na którym lekarz może korzystać z nowych technologii transferu wiedzy. Bezpośrednia interakcja lekarza ze zbiorem wiedzy pozwala na wybranie interesującego, ściśle określonego przez niego tematu, który chciałby poznać.

Każdy lekarz odwiedzający stoisko może również zarejestrować się w klubie ekspertów, dzięki czemu będzie drogą elektroniczną otrzymywał interesujące materiały z aktualnej wiedzy medycznej, relacje z najnowszych konferencji, dedykowane sesje oraz wywiady video z autorytetami w świecie medycznym.

Stoisko stworzone przez Activeweb dla firmy farmaceutycznej MSD wyróżnia także wysoka jakość transferu wiedzy oraz innowacyjna komunikacja, dzięki wykorzystaniu technologii RFID, pozwalających na wykonanie raportu aktywności z lekarzami.

Współpraca zakłada także na utworzenie dedykowanych stron na portalach specjalistycznych www.kardiolog.pl, www.diabetolog.pl, których użytkownikami będą lekarze biorący udział w aktywnościach MSD. Panel moderacyjny pozwala na modyfikacje i akceptacje wszelkich działań uczestników na stronie. Dodanie nowego wątku dyskusyjnego lub załącznika (np. pdf) automatycznie będzie informować e-mailem wszystkich uczestników programu o aktywności na portalu.

W tworzeniu projektu udział wzięli:

Koncepcja: Igor Gnot, Łukasz Grzejek

Project Manager: Łukasz Grzejek

iPad developer: Krzysztof Konrady

Programowanie: Dariusz Gorzemba

Kodowanie: Paweł Kowalski

Testy: Maciej Gajewski

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30