interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Profilaktyka chorób cywilizacyjnych - szkolenie

Portalwww.poradnikmedyczny.pl od lat jest serwisem prezentującym zagadnienia i porady dotyczące zdrowego trybu życia. Obecnie na portalu można znaleźć film pt. "Profilaktyka chorób cywilizacyjnych".

Film, w którym prof. Jan Oszmiański omawia rolę składników diety w zapobieganiu chorobom określanym mianem "cywilizacyjnych" - ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń lipidowych, jest dostępny na stronie www.cywilizacyjne.poradnikmedyczny.pl. Po filmie każdy zalogowany użytkownik Medpass może przystąpić do testu na temat zdrowego trybu życia oraz zapobiegania chorobom cywilizacyjnym. Szkolenie na temat profilaktyki chorób cywilizacyjnych przeznaczone jest zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy.

Strona zwiera także informacje na temat wyników wieloletnich badań prezentujących rolę fitoskładników - antyoksydantów zawartych w owocach. Prof. Oszmańśki szeroko omawia korelację pomiędzy zawartością antyoksydantów w sokach owocowych a sposobami ich wytwarzania. Przekaz nabiera szczególnego znaczenia w dobie masowej konsumpcji gotowych przetworów owocowych. Na portalu www.cywilizacyjne.poradnikmedyczny.pl dostępny jest również dokument prezentujący korzyści płynące z polifenoli, opracowany na podstawie badań klinicznych i laboratoryjnych.

W projekcie tworzenia strony www.cywilizacyjne.poradnikmedyczny.pl udział wzięli:

Project Manager: Kinga Wilczyńska

Quality Manager: Krzysztof Skupiński

Dyrektor kreatywny: Sebastian Rawski

Dyrektor IT: Bartłomiej Urbański

Kierownik Openmedica TV: Mateusz Szmelter

Layout: Łukasz Kmieć

Grafik: Anna Wojciechowska

Programista: Artur Janicki, Wojciech Pasternak, Oskar Wróblewski

Koder: Paweł Kowalski, Kamil Piliszek

Tester aplikacji: Maciej Gajewski

Helpdesk: Stefan Materzyński

Klient: Edelman

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30