interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Relacja z PTK 2010 na Openmedica

Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego to najważniejsze w roku spotkanie lekarzy kardiologów. W tym roku Kongres odbył się już po raz czternasty, a miastem, które gościło kardiologów w dniach 23–25 września był Poznań.

Kongres był przeglądem najważniejszych wydarzeń kardiologicznych, jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju, jak i w świecie i poświęcony został problemom wieku podeszłego w kardiologii i kardiochirurgii.

Wydarzenie było okazją do zaprezentowania dorobku naukowego polskich kardiologów oraz wymiany praktycznych opinii dotyczących wszystkich dziedzin kardiologii i kardiochirurgii. Na szczególną uwagę zasługuje sesja interdyscyplinarna pt. „Goście Prezesa PTK”, która zebrała wybitnych specjalistów z kardiologii oraz przedstawicieli towarzystw medycznych. Podczas Kongresu omawiane były najnowsze wyniki badań przedstawione na ESC 2010, Kongresie Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, z którego Openmedica również przygotowała relację.

Dzięki uprzejmości prof. Waldemara Banasiaka zaproszeni goście wspólnie z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym mieli okazję dyskutować m.in. na temat operacji niekardiochirurgicznych u chorych z obciążeniami kardiologicznymi. Redakcja Openmedica przygotowała obszerną relację video, przedstawiającą najważniejsze opinie dot. tegorocznych prezentacji, która znajduje się na stronie www.ptk2010.kardiolog.pl . Zachęcamy do dyskusji i wyrażenia własnych opinii nt. przedstawionych doniesień.

W projekcie tworzenia strony www.ptk2010.kardiolog.pl udział wzięli:

Koncepcja serwisu: Igor Gnot

Dyrektor kreatywny: Sebastian Rawski

Layout: Łukasz Kmieć

Project Manager: Maciej Krasnodębski

Redaktorzy medyczni: lek. med. Marcin Sobiech, lek. med. Kamil Kurczyński

Operatorzy kamery/montażyści: Szymon Pelski, Piotr Grychtol

Dyrektor IT: Bartłomiej Urbański

Quality Manager: Krzysztof Skupiński

Koder: Kamil Piliszek, Paweł Kowalski

Programista: Wojciech Pasternak, Oskar Wróblewski, Karol Sarnacki

Tester aplikacji: Maciej Gajewski

Helpdesk: Stefan Materzyński

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30