interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Relacja z Kongresu ESC 2010

Openmedica przy współpracy z firmą Bayer Healthcare przygotowała obszerną relację dziennikarską z Kongresu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Sztokholmie.

Openmedica TV od lat uczestniczy w kluczowych konferencjach medycznych w Polsce i na świecie. Na przełomie sierpnia i września w Sztokholmie odbył się Kongres Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, z którego redakcja przygotowała obszerną relację. Openmedica TV miała możliwość rozmowy i przeprowadzenia wywiadów z kluczowymi osobistościami światowej kardiologii.

Już podczas pierwszych dni Kongresu w Sztokholmie na portalu www.kardiolog.pl ukazały się doniesienia prezentujące najnowsze wyniki badań zaprezentowane na Kongresie. W ten sposób każdy lekarz odwiedzający portal kardiolog.pl mógł na żywo śledzić informacje kongresowe. Wszystkie doniesienia są cały czas dostępne na stronie esc2010.kardiolog.pl

Po zakończeniu Kongresu na portalu kardiolog.pl została opublikowana strona w całości poświęcona Kongresowi ESC 2010. Jest ona dostępna pod adresem esc2010.kardiolog.pl i znajdują się na niej aktualne opinie, komentarze i omówienia wyników badań przedstawione na tegorocznym kongresie. Relację udało się przeprowadzić dzięki grantowi naukowemu firmy Bayer Health Care.

Informacja na temat relacji dotarła do prawie trzech tysięcy polskich kardiologów, dzięki mailingowi, który został wysłany zaraz po publikacji strony Kongresu.

Dziękujemy całemu zespołowi, który był zaangażowany w przygotowanie strony z relacją:

- Maciej Krasnodębski – kierownik projektu

- Marcin Sobiech – redaktor medyczny

- Mateusz Szmelter – producent TV

- Łukasz Kmieć – grafik

- Paweł Kowalski – koder

- Kinga Wilczyńska – redaktor Openmedica

- Agata Puk – redaktor Openmedica

- Piotr Grychtol – montażysta video

- Szymon Pelski – montażysta video

Klient:

- Magdalena Stankiewicz - bayer HealthCare

- Wojciech Kosior - Bayer HealthCare

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30