interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Niecodzienna.pl czyli serwis dla niecodziennych kobiet

Firma Activeweb we współpracy z firmą Janssen Cilag uruchomiła interaktywny serwis niecodzienna.pl dedykowany nowoczesnym i aktywnym kobietom popularyzujący jednocześnie wiedzę o antykoncepcji.

Celem projektu jest zwiększenie wśród Polek świadomości na temat szeroko pojętej antykoncepcji. Na portalu znaleźć można między innymi przygotowane przez specjalistów z zakresu ginekologii artykuły na temat dostępnych w Polsce metod antykoncepcji, kalendarz profilaktyki zdrowia kobiet oraz listę gabinetów ginekologicznych w wybranej miejscowości.

Na stronie dostępny jest również konkurs na najlepszy „niecodzienny pomysł”. Każda użytkowniczka serwisu posiadająca konto Medpass może dodać na stronę swój „pomysł”, a także oddać głos na najlepsze ich zdaniem niecodzienne pomysły innych użytkowniczek.

Bardzo interesującym narzędziem wykorzystanym na stronie jest moduł tworzenia kalendarza. Każda użytkowniczka portalu będzie miała możliwość stworzenia zindywidualizowanego kalendarza, na którym mogą być między innymi zaznaczone kolejne wizyty profilaktyczne np. u ginekologa - wygenerowane automatycznie przez system na podstawie podanych przez nią informacji - a także wybrane propozycje „pomysłów” na dany dzień. W zależności od wybranych ustawień kalendarza na adres mailowy użytkowniczki mogą być wysyłane przypomnienia o wydarzeniach zaznaczonych w kalendarzu. W każdej chwili autorka kalendarza może zmienić jego ustawienia lub go zlikwidować.

Niecodzienna.pl to obok dobrej zabawy możliwość uzyskania merytorycznej wiedzy o najważniejszych dla kobiet zagadnieniach profilaktyki zdrowotnej.

W projekcie tworzenia strony niecodzienna.pl udział wzięli:

Igor Gnot – koncepcja serwisu

Michał Galubiński – projekt graficzny

Remigiusz Rogala - projekt graficzny

Diana Warońska – projekt manager

Krzysztof Skupiński – funkcjonalność

Karol Sarnacki – programowanie

Arkadiusz Kaźmierczak – kodowanie

Karol Zalewski – kodowanie

Łukasz Kmieć – kodowanie

Klient: Ewa Bartosik- Ziółkowska, Janssen Cilag

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30