interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb liderem w tworzeniu specjalistycznych rejestrów medycznych

2011-05-05

Zespół Activeweb stworzył kolejne trzy rejestry medyczne, oparte na autorskiej, innowacyjnej technologii Science. Nowo uruchomione rejestry to m.in. Ogólnopolski Rejestr Histopatologiczny oraz rejestry badań klinicznych.

Wizytówka lekarza w internecie

2010-11-25

Liczba lekarzy, którzy docierają do swoich pacjentów za pomocą internetu stale rośnie. Dzięki stworzeniu przez Activewb bezpłatnej wizytówki internetowej każdy lekarz ma możliwość w prosty sposób zaprezentować swoje doświadczenie zawodowe i naukowe, zarówno innym specjalistom, jak i pacjentów.

Activeweb udostępnia aplikacje klasy edetailing/CLM na urządzenia Blackberry Playbook

2010-11-10

Activeweb został też członkiem programu Blackberry Alliance Member. Blackberry PlayBook to kolejne urządzenie mobilne klasy tablet, dzięki któremu firma farmaceutyczna może efektywnie trafiać ze swoim przekazem do lekarzy.

MSD stawia na nowoczesną komunikację z lekarzami

2010-11-04

MSD powierzyło firmie Activeweb stworzenie i prowadzenie innowacyjnego projektu mającego na celu utworzenie platformy komunikacji z lekarzami.

Profilaktyka chorób cywilizacyjnych - szkolenie

2010-11-02

Portalwww.poradnikmedyczny.pl od lat jest serwisem prezentującym zagadnienia i porady dotyczące zdrowego trybu życia. Obecnie na portalu można znaleźć film pt. "Profilaktyka chorób cywilizacyjnych".

Relacja z PTK 2010 na Openmedica

2010-10-29

Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego to najważniejsze w roku spotkanie lekarzy kardiologów. W tym roku Kongres odbył się już po raz czternasty, a miastem, które gościło kardiologów w dniach 23–25 września był Poznań.

Diabetolog.pl – nowy portal dla lekarzy specjalistów

2010-10-21

Portal diabetolog.pl należy do sieci profesjonalnych portali medycznych Openmedica i jest pierwszym w Polsce serwisem w całości poświęconym diabetologii. Strona adresowana jest do wszystkich lekarzy diabetologów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę medyczną.

Science Compatible with Windows 7

2010-09-17

Pierwszy z systemów Science zdobywa logo Windows 7 Compatible

Relacja z Kongresu ESC 2010

2010-09-10

Openmedica przy współpracy z firmą Bayer Healthcare przygotowała obszerną relację dziennikarską z Kongresu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Sztokholmie.

Niecodzienna.pl czyli serwis dla niecodziennych kobiet

2010-08-25

Firma Activeweb we współpracy z firmą Janssen Cilag uruchomiła interaktywny serwis niecodzienna.pl dedykowany nowoczesnym i aktywnym kobietom popularyzujący jednocześnie wiedzę o antykoncepcji.

Activeweb w iPhone Developer Enterprise Program

2010-08-24

Activeweb uzyskał dedykowaną dla wdrożeń klasy Enterprise licencje dla developerów iPada / iPhone.

Nowy portal infoAMD już w sieci.

2010-07-05

We współpracy z firmą Novartis, Activeweb stworzył portal informacyjny dla pacjentów ze zwyrodnieniem plamki związanym z wiekiem (AMD).