interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Jak to działa?

Zalety RSS-ów

Korzystając z RSS-ów możesz zebrać w jednym miejscu informacje z wielu źródeł na interesujące Cię tematy.

Kampania A

  • Nie musisz oglądać wielu reklam i ładować ciężkich stron ze zbędnymi informacjami przed dotarciem do tego, co Ciebie interesuje.
  • Dzięki RSS-om omijasz spam
  • Korzystając z RSS-ów nie musisz ściągać na swój komputer nic więcej, niż "spis treści" wybranych serwisów internetowych - dlatego skrót RSS oznaczał oryginalnie Rich Site Summary (rozszerzony spis treści serwisu).

Jak można korzystać z RSS-ów na swoim komputerze?

Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy, tzw. czytniki. Niektóre czytniki RSS podłączają się do programu pocztowego, dzięki czemu nie trzeba zgłębiać zasad ich działania - wiadomości odczytuje się jak zwykłe e-maile. Takie czytniki mają różne dodatkowe funkcje, mogą np. zaznaczać, które wiadomości są już przeczytane, i porządkować je według wybranych przez użytkownika kryteriów.

RSS to sposób przekazywania danych, a nie ich pokazywania, dlatego też istnieją różnorodne czytniki. Jedne wyświetlają na ekranie ruchomy pasek z najnowszymi wiadomościami, w innych wyskakuje okienko, gdy na świecie wydarzy się coś ważnego związanego z wybranym przez Ciebie tematem zainteresowań - wszystko zależy pomysłowości twórców oprogramowania.

Openmedica i RSS

Stwórz swój własny kanał RSS na jednym z portali Openmedica lub dołącz go do następujących produktów:

  • Klub - dzięki takiemu rozwiązaniu indywidualna podstrona Twojej firmy podłączona do wybranego portalu Openmedica, kampanii lub akcji promocyjnej może mieć swój własny kanał RSS, który będzie generował wszystkie te informacje, które sobie zażyczysz.
  • Openmedica NEWS - jeśli chcesz zapewnić lekarzom serwis RSS z informacjami, które sam określasz, skorzystaj z tej możliwości. Oferujemy pełny outsourcing w zakresie wyszukiwania, redagowania i zarządzania newsami na witrynach Openmedica lub portalach korporacyjnych.

Kontakt

W celu uzyskania więcej informacji na temat bannerów na witrynach Openmedica zapraszamy do kontaktu.

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.462.84.04