interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Outsourcing redakcyjny — kluczowe zalety

Activeweb Medical zapewnia pełną obsługę projektów medycznych także w zakresie tworzenia dedykowanych materiałów merytorycznych. Zarówno krótkich informacji typu doniesienie, poprzez opracowania publicystyczne i naukowe, materiały video, kończąc na obsłudze relacji z Key Opinion Leaderami i klinikami.

Outsourcing Opis
Wygoda Prowadząc stałą komunikację merytoryczną z środowiskiem medycznym oczekują Państwo partnera który efektywnie stworzy wartościowe i zgodne z Państwa oczekiwaniami oryginalne materiały medyczne. Czy to dla Państwa portalu, czy nowych kanałów informacyjnych, w ilości od paru sztuk po 100 dokumentów, w Openmedica czeka na Państwa zespół ponad 500 lekarzy z całej Polski pracujących w kluczowych klinikach gotowych dostarczyć Państwu oryginalnych opracowań, przeglądu doniesień medycznych czy wywiadów i materiałów publicystycznych.
Wiarygodność W dobie Evidence Based Medicine nawet najlepiej zaprojektowana kampania reklamowa produktu leczniczego spotka się z surową krytyką środowisk medycznych, jeśli nie zostanie poparta dowodami. Te dowody to: - wyniki badań klinicznych, - artykuły przeglądowe opublikowane w liczących się medycznych czasopismach, - opinie niezależnych ekspertów medycznych, wytyczne i wskazówki towarzystw - inne treści pojawiające się na światowej scenie medycznej.
Efektywne dotarcie Dzięki interaktywnej platformie internetowej tworzone materiały mogą bezpośrednio dotrzeć do setek tysięcy lekarzy poprzez sieć portali specjalistycznych Openmedica, Państwa strony firmowe i produktowe oraz inne formy przekazu treści jak RSS, Podcasts czy kanały Mobilne MedGrape
Budowanie zainteresowania Pojawiające się regularnie treści medyczne (News, Artykuły Przeglądowe, Streszczenia badań) na portalu firmowym, produktowym lub specjalistycznym sprawiają, iż lekarze chętniej odwiedzają stronę.
Nasze doświadczenie Od ponad 6 lat tworzymy najlepszą i najbardziej popularną sieć portali medycznych w kraju Openmedica. Doświadczenie we współpracy z ekspertami medycznym, towarzystwami, firmami farmaceutycznymi i agencjami rządowymi sprawia, że oferowane przez nas materiały są najlepszej jakości. Współpracujemy z ponad 500 lekarzami w całym kraju.

Produkty Openmedica

Element Opis
Openmedica News Wyszukane, wyselekcjonwane i zredagowane przez Openmedica, w przystępnej formie, doniesienia medyczne związane z daną tematyką wskazaną przez klienta.
Pełne teksty źródłowe Prowdzimy proces zakupu reprintów na dowolnych nośnikach. Zajmujemy się tłumaczeniem i wzbogaceniem o komentarze liderów opinii.
Artykuły Przeglądowe Artykuły przeglądowe tworzone według wytycznych klienta, przez doświadczony zespół redaktorów Openmedica, publikowane w sieci portali specjalistycznych om lub na stronach firmowych i produktowych.
Tłumaczenia Openmedica oferuje tłumaczenia pełnych tekstów i abstaktów medycznych na potrzeby klienta i do kampanii reklamowych.

Zobacz także:

Openmedica.tv
Relacje z konferencji medycznych
Videocasts