interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Klub

Klub to dedykowana podstrona portalu, która stanowi alternatywę lub rozszerzenie informacji online o produkcie, usłudze, kampanii PR lub problemie.

Dla reklamodawcy

Sprawdzony pod kątem oglądalności oraz profilu czytelnika portal internetowy jest doskonałą drogą dotarcia do Klienta. Oprócz klasycznej reklamy lub materiału sponsorowanego, bardzo atrakcyjną formą informowania o produkcie lub usłudze jest Klub, czyli podstrona wybranego portalu. Podstawową zaletą Klubu jest to, że dzięki obecności na sprawdzonym i zaufanym serwisie internetowym pozyskuje on większą oglądalność oraz wiarygodność. Samodzielnie funkcjonująca strona nigdy w tak krótkim czasie nie dotrze do tak precyzyjnie określonego odbiorcy. Klub może mieć wizualizację odrębną lub zbliżoną do strony, pod którą jest „podczepiony”. Ponadto oferuje on m.in. archiwum artykułów, zdjęć i plików audio oraz video zaczerpniętych ze strony „matki”.

Openmedica

Wydawnictwo Openmedica dysponuje 9 portalami medycznymi, które przez lata zdobyły zaufanie ponad 400 tys. zarejestrowanych użytkowników w innowacyjnym systemie rejestracji online MedPass*. Umieszczając na jednym z portali Klub, Klient ma pełną dowolność w tworzeniu podstrony, zdefiniowaniu profilu czytelnika-internauty, korzystaniu z archiwum artykułów, nagrań audio i video zaczerpniętych z bazy portali Openmedica oraz pełny monitoring odsłon strony Klubu

Grupa docelowa

Uruchamiając portal internetowy jako nośnik informacji musimy liczyć się z tym, że z czasem będzie on zdobywał popularność oraz zaufanie odbiorców. Rozwijające się zapotrzebowanie na coraz bardziej wyspecjalizowane wiadomości wymusza na mediach dostarczenie precyzyjnie skategoryzowanych treści. Internauci poszukują konkretnej informacji, a co za tym idzie, określonej usługi czy produktu. Reklamowcy natomiast poszukują odpowiedniego tła, które budząc zaufanie przyczyni się do sukcesu produktu lub usługi.

Kontakt

W celu uzyskania więcej informacji na temat bannerów na witrynach Openmedica zapraszamy do kontaktu.

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.462.84.04