interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Outsourcing redakcyjny — kluczowe zalety

Activeweb Medical zapewnia pełną obsługę projektów medycznych także w zakresie tworzenia dedykowanych materiałów merytorycznych. Zarówno krótkich informacji typu doniesienie, poprzez opracowania publicystyczne i naukowe, materiały video, kończąc na obsłudze relacji z Key Opinion Leaderami i klinikami.

Outsourcing Opis
Wygoda Prowadząc stałą komunikację merytoryczną z środowiskiem medycznym oczekują Państwo partnera który efektywnie stworzy wartościowe i zgodne z Państwa oczekiwaniami oryginalne materiały medyczne. Czy to dla Państwa portalu, czy nowych kanałów informacyjnych, w ilości od paru sztuk po 100 dokumentów, w Openmedica czeka na Państwa zespół ponad 500 lekarzy z całej Polski pracujących w kluczowych klinikach gotowych dostarczyć Państwu oryginalnych opracowań, przeglądu doniesień medycznych czy wywiadów i materiałów publicystycznych.
Wiarygodność W dobie Evidence Based Medicine nawet najlepiej zaprojektowana kampania reklamowa produktu leczniczego spotka się z surową krytyką środowisk medycznych, jeśli nie zostanie poparta dowodami. Te dowody to: - wyniki badań klinicznych, - artykuły przeglądowe opublikowane w liczących się medycznych czasopismach, - opinie niezależnych ekspertów medycznych, wytyczne i wskazówki towarzystw - inne treści pojawiające się na światowej scenie medycznej.
Efektywne dotarcie Dzięki interaktywnej platformie internetowej tworzone materiały mogą bezpośrednio dotrzeć do setek tysięcy lekarzy poprzez sieć portali specjalistycznych Openmedica, Państwa strony firmowe i produktowe oraz inne formy przekazu treści jak RSS, Podcasts czy kanały Mobilne MedGrape
Budowanie zainteresowania Pojawiające się regularnie treści medyczne (News, Artykuły Przeglądowe, Streszczenia badań) na portalu firmowym, produktowym lub specjalistycznym sprawiają, iż lekarze chętniej odwiedzają stronę.

Produkty Openmedica

Element Opis
Openmedica News Wyszukane, wyselekcjonwane i zredagowane przez Openmedica, w przystępnej formie, doniesienia medyczne związane z daną tematyką wskazaną przez klienta.
Pełne teksty źródłowe Prowdzimy proces zakupu reprintów na dowolnych nośnikach. Zajmujemy się tłumaczeniem i wzbogaceniem o komentarze liderów opinii.
Artykuły Przeglądowe Artykuły przeglądowe tworzone według wytycznych klienta, przez doświadczony zespół redaktorów Openmedica, publikowane w sieci portali specjalistycznych om lub na stronach firmowych i produktowych.
Tłumaczenia Openmedica oferuje tłumaczenia pełnych tekstów i abstaktów medycznych na potrzeby klienta i do kampanii reklamowych.

Sukces CME

Openmedica CME to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające efektywne zaangażowanie liderów opinii w działania edukacyjne oraz bezpośrednie dotarcie do lekarzy poprzez własne portale lub istniejącą i docenianą sieć portali specjalistycznych Openmedica.

Kluczem do sukcesu efektywnego kursu online jest posiadanie wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia efektywnego szkolenia. Openmedica posiada unikalny know-how oraz wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia kompletnego kursu CME o najwyższym standardzie:

Zespół Openmedica TV – profesjonalny zespół realizacji i montażu zapewnia wysokiej jakości nagrania materiałów multimedialnych.

Zespół outsourcingu medycznego Openmedica – nasi redaktorzy przygotowują materiały merytoryczne do wykładów, szkoleń oraz testów w ścisłej współpracy z liderami środowiska medycznego.

Technologia CME – Activeweb Medical Solutions dysponuje unikalną technologią streamingu i LMS umożliwiającego szybki dostęp do kształcenia nawet na najsłabszych łączach internetowych i dowolnych systemach operacyjnych

CME Opis Szkolenie lekarzy Szkolenie reprezentantów
Dotarcie Bezpośrednie dotarcie do wskazanych osób *** ***
Dostępność Dostęp z każdego miejsca z komputerem i internetem o każdej porze dnia i nocy *** ***
Technologia Szybkie przeniesienie szkolenia z sali konferencyjnej na ekran komputera *** ***
Medpass Możliwość śledzenia swoich postępów edukacyjnych oraz pobieranie certyfikatów online *** *
Outsourcing Specjaliści przygotowują tematykę i zakres szkoleń *** **
*** super się nadaje, ** warto wykorzystać, * atrakcyjna opcja

Zalety Openmedica CME

  • System szkoleń online jest dedykowany do tworzenia kursów dla lekarzy rodzinnych i specjalistów, zarówno w prostej formie jak i skomplikowanej – wszystko zależy od Państwa oczekiwań.
  • CME zwiększa skalę dotarcia do lekarzy w czasie, który do tej pory był nieosiągalny. Dodatkowo posiada on atrakcyjną formę i cenę.
  • Fakt stałego dostępu specjalistów i lekarzy rodzinnych do Internetu pozwala efektywnie wdrażać cele kształcenia.
  • Stosując techniki videocast możemy szybko przenieść szkolenie z sali konferencyjnej na ekran komputera.
  • Dzięki systemowi dostępu do treści online MedPass możemy wdrożyć wygodne metody udostępniania treści lekarzom poprzez kody Premium, które oferują szeroki wachlarz opcji warunków dostępu (m.in. wg odsłon, miesięcznie, rocznie, etc).
  • MedPass umożliwia użytkownikom śledzenie swoich postępów edukacyjnych oraz pobieranie certyfikatów online.
  • Kształcenie podyplomowe online to przyszłość edukacji w medycynie.
Rafał Kowalczyk - Project Manager
Rafał Kowalczyk
Project Manager
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.462.84.04
Pobierz biuletyn (PDF)