interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

VideoCasts

Firma Activeweb Medical Solutions zaingurowała działalność oddziału VideoCast

Firma Activeweb Medical Solutions zaingurowała działalność oddziału VideoCast organizując serię video relacji z największego kongresu radiologicznego w Polsce - XXXVII Zjazdu Radiologów Polskich w Mikołajkach. Relacja powstała dzięki współpracy z firmą Kodak Polska.

VideoCast został udostępniony użytkownikom sieci Open Medical Network - www.radiolog.pl 26 czerwca 2004 roku.

- Wprowadzając usługę VideoCasts dotrzymujemy kroku takim liderom światowego internetu jak msn.com czy też zdnet.com - mówi Igor Gnot, prezes Activeweb

- VideoCasts to nowa usługa Open Medical Network- mówi Łukasz Białek, Redaktor Naczelny OMN - kładziemy nacisk na jej szybki i profesjonalny rozwój, dbając o światowe standardy w tej dziedzinie. Wobec pozytywnych opinii naszych czytelników, bedziemy sukcesywnie rozwijać naszą działalność w kierunku video streamingu, odchodząc od formy pisanej. Pierwsze nasze działania zaowocowały opracowaniem video relacji i wywiadów z czerwcowego Kongresu Radiologicznego w Mikołajkach w tym roku i mimo pionierskiego charakteru pracy, nasz zespół z sukcesem wprowadził usługę Open Medical Network na portalu Radiolog.pl.

Zespół VideoCast Activeweb planuje swoją obecność na wszystkich kluczowych konferencjach medycznych z zakresu kardiologii, radiologii i chirurgii.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30