interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowy serwis stowarzyszenia Polska Grupa Raka Nerki

Activeweb we współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Grupa Raka Nerki stworzył nowy serwis informacyjny dedykowany lekarzom specjalistom onkologii i urologii.

Celem stowarzyszenia jak i samego serwisu pgrn.pljest wspieranie walki z rakiem oraz optymalizacja opieki nad chorymi z rozpoznaniem raka nerki w Polsce.

Stowarzyszenie dąży do stworzenia bazy danych gromadzącej informacje dotyczące zachorowalności, procedur diagnostycznych, terapii chorych oraz informacji na temat dostępności nowoczesnych metod leczenia. W tym celu w pierwszym etapie projektu Activeweb stworzył desktopową aplikację – Badanie RCC. Kolejnym etapem będzie stworzenie aplikacji webowej z rozbudowanym systemem analizy wprowadzonych danych.

W serwisie dostępne jest również forum dedykowane lekarzom, na którym będą mogli wymieniać się wiedzą z innymi specjalistami z zakresu onkologii i urologii.

Z myślą o chorych na raka nerki oraz ich rodzinach powstała część dla pacjentów zawierająca informacje dotyczące ośrodków medycznych, stowarzyszeń i organizacji społecznych, do których mogą udać się po pomoc, artykuły i materiały multimedialne tematycznie związane z problemem raka nerki.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30