interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowy portal informacyjny o IBS

Activeweb uruchomił portal ibsinfo.pl zawierający treści edukujące na temat Zespołu Jelita Drażliwego oraz dedykowaną innowacyjną sekcję dla lekarzy.

Strona ibsinfo.pl powstała z myślą o wszystkich osobach poszukujących informacji na temat choroby nazywanej Zespołem Jelita Drażliwego. Skrót IBS pochodzi od angielskiej nazwy tej choroby: Irritable Bowel Syndrom. Celem tego projektu jest dostarczenie podstawowej wiedzy na temat choroby oraz ułatwienie kontaktu ze specjalistami zajmującymi się jej leczeniem. Informacje w Internecie na temat IBS były dotychczas bardzo rozproszone i nieuporządkowane. Większość z nich pojawiała się w dyskusjach na rozmaitych forach internetowych, co pokazuje, że pacjenci aktywnie poszukują informacji na ten temat.

Na stronie ibsinfo.pl znajduje się między innymi interaktywny materiał video informujący o IBS. W trakcie oglądania, po każdym bloku tematycznym, można dodatkowo uzupełnić zdobywaną wiedzę zapoznając się z artykułami tematycznymi i fotografiami.

Portal posiada sekcję dla lekarzy, w której mogą oni stworzyć swoją wizytówkę oraz zapoznać się z przedstawionymi w nowoczesnej formie opiniami czołowych specjalistów. Rejestracja lekarzy na portalu odbywa się za pośrednictwem Medpass - systemu identyfikacji lekarzy i osób związanych z medycyną. Medpass łączy już kilkadziesiąt stron www i ułatwia uprawnionemu użytkownikowi dostęp do treści medycznych przy użyciu jednego loginu i hasła. Lekarze rejestrujący się na stronie w systemie Medpass mogą, po wyrażeniu na to zgody, zostać dodani do „mapy specjalistów”, z których porad mogą korzystać pacjenci.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30