interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Openmedica otworzyła dział zajmujący się livestreamingiem

Openmedica otworzyła nowy dział zajmujący się organizacją i przeprowadzeniem przekazu audio video na żywo (livestreaming).

W zeszłym tygodniu zespół Openmedica TV zrealizował wspólnie z jedną z firm farmaceutycznych livestreaming z sali wykładowej (hotel w Warszawie) do 7 różnych ośrodków w kraju. Realizacja projektu pozwoliła na skuteczne przekazanie w czasie rzeczywistym obrazu wykładowcy oraz zsynchronizowych z obrazem slajdów.

Livestreaming jest narzędziem likwidującym granice odległości. Pozwala na czynne uczestnictwo w wykładzie, szkoleniu czy konferencji nieograniczonej liczbie słuchaczy, bez względu na ich miejsce zamieszkania.

Dzięki systemowi Medpass istnieje również możliwość udostępnienia szkolenia tylko wybranej grupie uczestników, co jest stosowane w przypadku wewnętrznych, ważnych strategicznie prezentacji.

Livestreaming pozwala na znaczące obniżenie kosztów organizacji takiego wydarzenia. Wyklucza koszty związane z transportem, zakwaterowaniem i wyżywieniem uczestników, słuchaczy wykładu, konferencji. Zwiększa siłę rażenia, daje nieograniczone możliwości dotarcia z komunikatem do odbiorcy.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30