interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb i USP w trosce o rozpowszechnianie rzetelnej wiedzy o zdrowiu – dla każdego.

We współpracy z USP powstał portal gromadzący i porządkujący wiedzę na temat zdrowia przygotowany dla każdego, kto zainteresowany jest tematyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

We współpracy z USP powstał portal gromadzący i porządkujący wiedzę na temat zdrowia przygotowany dla każdego, kto zainteresowany jest tematyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

Świadome i odpowiedzialne dbanie o zdrowie, profilaktyka oraz korzystanie z dostępnych metod i środków umożliwiających doraźną interwencję, nie obciążającą systemu, staje się zatem istotnym zagadnieniem z zakresu zdrowia publicznego.

W związku z rozwojem technologicznym z roku na rok ilość informacji, jakie są komunikowane do jednej osoby diametralnie rośnie. Natłok informacji sprawia, iż bezpośredni odbiorcy komunikatów mają coraz większy problem ze zrozumieniem i selekcją najistotniejszych zagadnień, poddawana w wątpliwość jest ich wiarygodność i obiektywizm. Portal zdrowieija.pl jest starannie przygotowaną biblioteką wiedzy, gromadzącą informacje na tematy powiązane ze zdrowiem i przeznaczone do użytku każdego zainteresowanego. Niewiele osób wie, że dzięki zdrowemu stylowi życia można uniknąć ponad 50 % chorób nękających społeczeństwo.


Stała obecność specjalistów jest gwarancją rzetelności informacji - program „Zdrowie i ja” współtworzy interdyscyplinarne grono ekspertów z dziedziny zdrowia publicznego, medycyny, zdrowego żywienia, wychowania fizycznego i komunikacji. Program powstał nie po to, aby zachęcać do samoleczenia, ale żeby zachęcać do wizyty, kiedy jest to uzasadnione.

Portal zdrowieija.pl jest budowany w oparciu o koalicję złożoną z wielu podmiotów (USP, NGO, jednostki akademickie, administracja publiczna, samorządy).

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30