interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Galvus.pl - interaktywna platforma produktowa dla lekarzy

Activeweb we współpracy z firmą Novartis uruchomił nowy multimedialny portal medyczny Galvus.pl

Strona Galvus.pl porusza problem o wymiarze społecznym, jakim jest cukrzyca typu 2. Portal www.galvus.pl stworzony został z myślą o lekarzach diabetologach, endokrynologach jak i wszystkich lekarzach praktykach spotykających się w swojej codziennej pracy z problemem cukrzycy typu 2.

Na portalu znaleźć można wysokiej jakości materiały video oraz prezentacje dotyczące cukrzycy typu 2. Ciekawostką jest sfilmowana relacja z przebiegu choroby Pani Anny opowiadająca o walce z chorobą, związanych z nią dolegliwościach i problemach w codziennym życiu.

Po zapoznaniu się z materiałami dostępnymi na stronie lekarz może sprawdzić stan swojej wiedzy biorąc udział w quizie. Dla osób, które uzyskają w quizie najlepsze wyniki, przewidziane są nagrody.

Portal jest dostępny dla lekarzy posiadających konto w systemie Medpass, który za pośrednictwem jednego loginu i hasła umożliwia dostęp nie tylko do galvus.pl, ale do sieci kilkudziesięciu innych portali medycznych.

System identyfikuje lekarzy za pomocą Medpass. MedPass jest innowacyjną usługą logowania i rejestracji osób korzystających z serwisów internetowych oraz nowoczesnych aplikacji. Zaprojektowany został z myślą o środowisku medycznym.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30