interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb twórcą polskojęzycznego portalu Schering-Plough

Firma Activeweb oddała do użytku nowy polskojęzyczny portal Schering-Plough – światowego lidera w dziedzinie alergologii, onkologii, hepatologii i reumatologi.

Portal ten zadedykowany został szerokiemu gronu polskich użytkowników. W jego obrębie znajduje się strefa przeznaczona wyłącznie dla lekarzy, do której mogą oni uzyskać dostęp poprzez zalogowanie się w systemie Medpass (systemie logowania obejmującym dziesiątki portali o tematyce medycznej - portali, których liczba stale rośnie) oraz przestrzeń przeznaczona przede wszystkim dla pacjentów, ale również innych zainteresowanych osób, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o produktach Schering-Plough dostępnych na terenie Polski.

Nowy portal cechuje przystępność użytkowania, a poruszanie się po nim jest bardzo intuicyjne: z łatwością i w krótkim czasie można dotrzeć do szukanych informacji. Szata graficzna portalu oraz rozkład treści są spójne z globalnym wizerunkiem korporacji w innych krajach.

Wizją Schering-Plough jest „Codziennie zasługiwać na zaufanie” - lekarzy, pacjentów, klientów i innych środowisk, wspieranych przez pracowników firmy na całym świecie. Priorytetem nowego portalu, będącego wizytówką firmy Schering-Plough w internecie, jest wspierać realizację tej wizji w codziennym życiu.

Activeweb jest liderem w zakresie zarządzania portalami korporacyjnymi z wykorzystaniem globalnych platform CMS. Współpracujemy m.in. z producentami oprogramowania Interwoven, Vignette oraz Microsoft

Zapraszamy na portal http://www.schering-plough.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30