interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowy hpv.pl już w sieci

Activeweb tworzy po raz kolejny kampanię społeczną „Chronię życie przed rakiem szyjki macicy” w internecie. Nowy portal hpv.pl jest pełen wiedzy, ekspertów i materiałów video.

Kampania społeczna „Chronię życie przed rakiem szyjki macicy” poświęcona jest wzmocnieniu świadomości matek i młodych kobiet w zakresie zakażenia wirisem HPV oraz tego konsekwencji - rakowi szyjki macicy.

Activeweb stworzył nowoczesny portal skierowany do trzech grup odbiorców: młodych kobiet do 25 roku życia, kobiet dojrzałych, posiadających już dzieci oraz lekarzy.

Dla łatwiejszego i szybszego przyswojenia wiedzy na stronie głównej stworzona została interaktwyna animacja mająca za zadanie uświadomić kobietom czym jest HPV, jakim jest dla nich zagrożeniem i jak mogą się przed nim uchronić.

Animacja w intuicyjny sposób kieruje internautę w odpowiednie miejsce archiwum wiedzy.

Tak jak w poprzednim projekcie HPV, tak i w tym nie zabrakło części przeznaczonej tylko dla lekarzy. Wejście na stronę możliwe jest po zalogowaniu się w systemie Medpass.

Portal oferuje szeroki wybór materiałów począwszy od artykułów, doniesień naukowych jak i videocastów. Na stronie dostępne są również informacje na temat kampanii oraz galerie ze zdjęciami.

Portal zbudowaliśmy z naciskiem na przejrzysty i czytelny układ treści, dzięki czemu dotarcie do wybranej informacji odbywa się w sposób szybki i intuicyjny.

Liczymy, iż przyczyni się do wzrostu świadomości i poparcia akcji.

Zapraszamy na www.hpv.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30