interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb członkiem IAB Polska

Activeweb Medical Solutions przystąpił do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska (Interactive Advertising Bureau).

Dołączyliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

W ramach prac IAB Activeweb chce aktywnie wspierać edukację firm farmaceutycznych w zakresie efektywnego wykorzystania internetu w swojej działalności oraz wspierać rozwiązania budujące nowe standardy pracy marketerów firm farmaceutycznych z internetem.

Z inicjatywy Activeweb i za aprobatą IAB powstała nowa grupa robocza „E-marketing w służbie zdrowia i przemyśle farmaceutycznym" wspierająca farmamarketing online. Z uwagi na obecny brak efektywnej platformy komunikacyjnej mamy nadzieję kształtować z IAB przestrzeń do konstruktywnej, szeroko pojętej dyskusji i budowania standardów komunikacji.

Niebawem planujemy w ramach IAB przeprowadzenie warsztatów dla przedstawicieli firm medycznych, na których zapoznają się oni z narzędziami e-marketingu oferowanymi przez firmy zrzeszone w IAB. Będzie to praca w niewielkich grupach ukierowana na skuteczne przekazanie jak największej wiedzy praktycznej do bezpośredniego wykorzystania. Przygotowujemy się także do pierwszych wystąpień na konferencjach IAB. Informacje dotyczące konferencji i warsztatów znajdziecie śledząc nas na twitter.com/activeweb.

Interactive Advertising Bureau od przeszło 9 lat działa na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym i skupia 117 firm członkowskich, wśród których znajdują się portale i wortale internetowe, sieci reklamowe oraz agencje interaktywne. Zadaniem stowarzyszenia jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu: informowanie o jego potencjale reklamowym, pokazywanie skutecznych rozwiązań oraz kreowanie standardów jakościowych.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30