interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowoczesnia alergologia na alergia-med.pl

Activeweb zbudowal nowoczesny portal dla lekarzy alergologow i internistow zwiazanych z tematem nowoczesnej terapii alergii. Nowoczesny layout portalu wspiera innowacyjne leki firmy Sanofi-Aventis i ich wizerunek.

Portal alergia-med.pl stworzony został z myślą o lekarzach praktykach, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z alergią. Portal oferuje różne interaktywne rozwiązania, dzięki którym strona jest atrakcyjna i angażuje lekarzy w szereg aktywności.

W prezentowanych historiach chorób użytkownicy strony mogą sami postawić diagnozę i dowiedzieć się jak odpowiadali koledzy. Po zapoznaniu się z przeglądem najnowszych publikacji i wypowiedzi ekspertów w formie videocastów, lekarz może sprawdzić swoją wiedzę w quizie.

Dzięki logowaniu Medpass, użytkownicy poprzez to samo konto mogą logować się do innych portali Sanofi-Aventis oraz kilkudziesięciu portali medycznych objętych tym systemem identyfikacji lekarzy.

Mimo krótkiego okresu jaki minął od początku działania portalu, Activeweb z zadowoleniem odnotowal jego wysoka popularnością wśród lekarzy. To regularne aktualizacje o najnowsze doniesienia z branży sprawiają, że portal jest cenionym źródłem wiedzy.

Dzięki swojej ciekawej i interaktywnej formie, a także wysokiej wartości merytorycznej przekazywanych treści, portal jest kolejnym przykładem udanego projektu wzbudzającego duże zainteresowanie wśród lekarzy.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30