interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowy portal Gastropraktyka.pl

Activeweb we współpracy z firmą Sanofi-Aventis stworzył nowy projekt medyczny z zakresu hepatologii i gastrologii. Portal udostępnia, w wysokiej jakości wykonania, najnowsze wypowiedzi Key Opinion Leaderow oraz praktyczne informacje naukowe dla lekarzy.

Portal gastropraktyka.pl daje możliwość analizy przypadków klinicznych, zapoznania się z najnowszymi doniesieniami oraz opinią ekspertów w formie videocastów wszystkim lekarzom zainteresowanych praktycznymi informacjami z zakresu szeroko pojętej gastroenterologii. Portalu jest cyklicznie aktualizowany ukazując seria porad psychologa jak efektywnie komunikować się z pacjentem. Informacje na portalu są prezentowane w ciekawej formie multimedialnej.

Gastropraktyka.pl jest wykonana zgodnie z oczekiwaniami lekarzy - zawiera zarowno krotkie i wartosciowe formy wypowiedzi liderow w videocastach jak i analizy kliniczne oraz krotkie informacje wspierajace lekarza w jego codziennej praktyce lekarskiej. Czytelny uklad strony oraz nacisk na jego usability (wikipedia: ) pozwala w sposob szybki dotrzec do wybranej informacji.

System logowania zostal oparty na Medpass 2.5

Portal regularnie aktualizowany o najnowsze doniesienia i materiały przedstawiane w interaktywnej formie ma ambicje pozyskania szerokiego grona odbiorców. Rozwój serwisu zakłada wdrażanie nowych form aktywizujących lekarza w Internecie a także wzbogacających jego codzienną praktykę. Już teraz lekarze portali Openmedica mieli możliwość otrzymania zaproszenia do nowego portalu.

Mamy nadzieję, że portal dzięki swojej nowoczesnej i ciekawej formie stanie się często odwiedzanym miejscem i cenionym źródłem wiedzy.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30