interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb uruchamia portal astma-ciezka.pl

Activeweb przy współpracy z Katedrą i Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii AM we Wrocławiu oraz firmą Novartis uruchomił portal dotyczący astmy ciężkiej alergicznej.

Projekt ten odpowiada na potrzeby osób poszukujących informacje o tego typu schorzeniu "mimo wielu portali internetowych dotyczących astmy - żaden do tej pory nie poruszał tematyki astmy ciężkiej alergicznej" - zauważa w liście do redakcji czytelniczka portalu.

Portal zawiera otwarty dział dla pacjentów oraz sekcje dedykowaną profesjonalistą. Materiały edukacyjne w postaci artykułów pisanych przez lekarzy zajmujących się leczeniem astmy ciężkiej alergicznej - są głównym elementem edukacyjnym projektu. Osoby poszukujące wyspecjalizowanego w leczeniu astmy ciężkiej alergicznej ośrodka znajdą go dzięki interaktywnej mapie. W sekcji dla lekarzy znajduje się formularz dla lekarzy pozwalający zadać pytanie do eksperta.

Regularne wydania oraz aktualizacje portalu sprawią będą tworzone w odpowiedzi na sugestie czytelników oraz zmieniający się stan wiedzy o schorzeniu.

Activeweb po raz kolejny tworzy portal edukacyjno informacyjny dotyczący problemu terapeutycznego. Doświadczenie w pozyskiwaniu grupy redakcyjnej oraz zrozumienie potrzeb wąskiej grupy odbiorców sprawia, że portal astma-ciezka.pl jest kolejnym udanym wdrożeniem.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30