interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Pierwsze wdrożenie systemu Science Enterprise w kwalifikacji pacjenta dla NFZ

Activeweb w oparciu o platformę Science Enterprise wdraża kolejne narzędzia umożliwiające efektywne zarządzanie procesem kwalifikacji i decyzji terapeutycznej opartej na danych i algorytmach

Activeweb uruchomił kolejny system oparty na Science Enterprise umożliwiający bezpieczne, efektywne oraz proste dla lekarzy zarządzanie procesem kwalifikacji pacjenta. Projekt zlecony przez Instytut Reaumatologii w Warszawie finansowany przez NFZ jest innowacyjnym systemem umożliwiającym kwalifikację pacjenta do programu terapeutycznego RZS i MIZS zgodnie z rozporządzeniem NFZ.

Projekt Ewidencji RZS udostępniony jest pod adresem www.ewidencjarzs.pl. System wykorzystuje identyfikacje lekarza w oparciu o Medpass 2.0 oraz dedykowaną procedurę kwalifikowaną NFZ umożliwiającą dostęp do aplikacji wyłącznie lekarzom z ośrodków posiadających umowę na prowadzenie programu lekowego.

Aplikacje Science Enterprise zostały już wdrożone w 6 innych projektach badawczych. Platforma umożliwia dostęp do systemu algorytmicznego zarówno poprzez internet, urządzenia mobilne oraz wygodne aplikacje desktop. Science Enterprise jest wykorzystywany m.in w zakresie:

  • kwalifikacji do programu terapeutycznego
  • wsparcia decyzji terapeutycznej w oparciu o międzynarodowe algorytmy postępowania
  • badań naukowych
  • prowadzenia rejestrów medycznych
  • RFF - Remote Field Force

Do klientów naszego systemu należą m.in. firmy Roche, Novartis, Sanofi-Aventis.

Science Enterprise hostowany jest w dedykowanej przestrzeni hostingowej Activeweb w oparciu o wirtualizacje vmware infrastructure 3.5.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30