interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Ernst & Young

Igor Gnot, Prezes firmy Activeweb został nagrodzony w konkursie Ernst & Young „Przedsiębiorca Roku 2008”.

Igor Gnot zdobył nagrodę w kategorii Nowy Biznes, przyznaną za ”umiejętnie zidentyfikowanie niszy rynkowej, dzięki połączeniu wiedzy medycznej i marketingowej oraz stworzenie firmy będącej liderem na rynku usług e-marketingowych dla przemysłu farmaceutycznego”.

To wielki zaszczyt dla całego zespołu Activeweb i Openmedica. „Ta nagroda, to nasz wielki sukces, a być docenionym w tak prestiżowym, niezależnym konkursie to powód do dumy, ale także dowód, że to co robimy ma sens i jest potrzebne. Nagroda należy się całemu zespołowi ludzi, z którymi mam szczęście pracować” – mówi Igor Gnot, Prezes Activeweb.

Od 1986 roku, Przedsiębiorca Roku to jedyna, tak prestiżowa międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych na świecie przedsiębiorców. Każdego roku zgłasza się do konkursu ponad 10 000 kandydatów. Uczestniczy w nim już ponad 30 krajów. Idea zrodziła się w Ameryce, gdzie określa się ją mianem biznesowych Oskarów.

W Polsce konkurs organizowany jest od sześciu lat i od tego czasu, realizuje misję prezentowania opinii publicznej najbardziej wartościowych przykładów biznesowego sukcesu. Niezależne od Ernst & Young Jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego ocenia kandydatów na podstawie ich osiągnięć gospodarczych oraz ich indywidualnych sukcesów. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój udział w trzech kategoriach konkursowych: Produkcja, Usługi oraz Nowy Biznes. Pod uwagę brane są przede wszystkim przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30