interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Boiron.pl – Nowa jakość portalu korporacyjnego

Odważny, innowacyjny, przyciągający uwagę, efektowny - to niektóre opinie na temat nowego portalu korporacyjnego Boiron.

Zespół Activeweb po raz kolejny udowodnił, że można zjeść ciastko i mieć ciastko. Odważna kreacja flashowa z prezentacją 3D najważniejszych produktów Boiron przeplata się z przejrzyście ułożonymi informacjami na temat firmy. Strona pokazuję jak skutecznie połączyć kampanie produktową z wizytówką firmy.

Udało się nam stworzyć unikalną, spokojną atmosferę serwisu nie tracąc na użyteczności a co najważniejsze na wysokiej pozycji marki Boiron w wyszukiwarkach internetowych. - mowi Paweł Jurczyński, Project Manager projektu Boiron.

Activeweb przygotował unikalną kreację opartą na symulacji ruchu panoramy oraz zbudował animacje 3d produktów. Wszystkie elementy są ładowane dynamicznie co pozwala firmie na ich zmianę w kolejnych tygodniach i kampaniach produktowych.

Odważny, innowacyjny, przyciągający uwagę, efektowny - to niektóre opinie na temat nowego portalu korporacyjnego Boiron.

Teraz Twoja kolej na wyrażenie opinii. Wejdź i przekonaj się sam boiron

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30