interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Rejestr Astmy Ciężkiej Alergicznej w Science Applications

Activeweb Medical Solutions przeprowadza pełne wdrożenie Rejestru Astmy Alergicznej dla Novartis Poland.

Aplikacja została stworzona w najnowszej technologii Microsoft .net 3.5 w oparciu o Windows Presentation Fundation. Wybrana technologia pozwoliła na zbieranie danych bez dostępu do Internetu. Nie pozostawiała także wątpliwości, co do bezpieczeństwa danych i szybkości działania aplikacji. Aplikacja jest zbudowana na platformie Science dostępnej do tej pory na urządzeniach mobilnych i aplikacjach internetowych.

„W pełni rozumiemy pracę lekarza oraz programy, których już używa. Sprawnie łączymy możliwości przesyłania danych przez sieć Internet oraz współdzielenia informacji” – mówi Andrzej Pomian programista Microsoft .NET

Celem projektu jest uzyskanie i aktualizacja danych epidemiologicznych oraz stworzenie bazy pacjentów leczonych na astmę ciężką alergiczną. Informacje pochodzące z rejestru, pozwolą na identyfikację głównych problemów dotyczących opieki nad pacjentami, a także na analizę sposobu i kosztów leczenia tej grupy chorych.

Zespół Activeweb poświęca dużo uwago projektowi interfejsu aplikacji, tak, aby lekarze byli zadowoleni z pracy z nimi, szybko i intuicyjnie odnajdywali funkcje programu i chętnie do nich wracali. Dzięki temu programy te cieszą się uznaniem i działają efektywnie.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30