interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Relacja z sesji „Innowacje 2008” online

Openmedica TV przygotowała relację z cyklicznych warsztatów i sesji Innowacje 2008, dedykowanych najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom w Internecie medycznym.

Profesjonalna, ciekawa relacja z czwartych już warsztatów i sesji Innowacje 2008, dostępna jest już na portalu openmedica.pl.

12 czerwca 2008 r., podczas IV Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów, zespół Activeweb Medical Solutions i Openmedica wraz z wydawnictwem Elsevier Urban&Partner, zorganizował kolejną sesję wykładów i prezentacji o najnowszych, innowacyjnych rozwiązaniach w świecie Internetu medycznego, która dedykowana była lekarzom i przedstawicielom branży farmaceutycznej.

Na stronie openmedica.pl, znajduje się kompleksowa relacja video z sesji Innowacje 2008, gdzie można obejrzeć najlepsze i najciekawsze wystapienia prelegentów w formie kursów e-learningowych. Tematyka sesji obejmowała następujące zagadnienia:

• Technologia Science - narzędzie do tworzenia badań naukowych i współpracy między ośrodkami przy tworzeniu rejestrów medycznych,

• Medberry - rewolucja komunikacji wśród lekarzy,

• Openmedica - innowacyjne medyczne wydawnictwo internetowe,

• eCME - kształcenie podyplomowe on-line, standard w edukacji lekarzy specjalistów w Polsce,

• OpenmedicaTV - medyczna telewizja "on demand" - opiniotwórcze wywiady i relacje z kongresów i konferencji w codziennej pracy lekarza,

• Medclick - przełomowe rozwiązaniew dostępie do wiedzy i wsparcia decyzji terapeutycznej

• Biblioteka Web 2.0 – wystąpienie gościa specjalnego

Mamy nadzieję, że przygotowana relacja będzie namiastką udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z sesją Innowacje 2008 online.

Niebawem kolejna, piąta już sesja, ktora będzie organizowana z Orange. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z Jarosławem Kędrą.

Wejdź na stronę relacji: www.openmedica.pl

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30