interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb w progarmie VIP Partner VMWARE

W maju Activeweb uruchomił najnowsze centrum hostingowe oparte na wirtualizacji VMWare Infrastructure 3.5. Po kilku miesiącach zostalismy oficjalnym Partnerem Vmware Partner Ecosystem.

To ogromny zaszczyt współpracować z najlepszymi. Dzięki programowi partnerskiemu, mamy dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań hostingowych, proponując je naszym klijentom, dajemy im szansę zaoszczędzenia środków oraz najlepszej obsługi. Sukcesywnie zwiększamy jakość naszych usług i produktów.

Uruchomiliśmy usługę hostingu zarządzanego dla przemysłu farmaceutycznego. Wysokiej jakość SLA w oparciu o 24h monitoring hardware & applications oraz technologię VMWARE gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Inwestycja pozwoliła Activeweb na budowę w pełni hermetycznych systemów hostingowych na cele aplikacji bazodanowych, przetwarzania danych osobowych, hostowania systemów zarówno open-source jak i enterprise.

Program partnerski jest niezwykle bogaty, mamy możliwość być na bieżąco z nowościami VMware. Dzięki temu nasi klienci mają lepszy dostęp do profesjonalnych rozwiązań wirtualizacji, hostingu i ekspertów.

Elementy Programu VIP Partner:

•Advantage+

•Enterprise License Agreements (ELA)

•VMware Purchasing Program (vpp+)

•Public Sector VMware Purchasing Program (ps vpp+) EMEA, APAC & LATAM

•VMware Marketing Funds

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30