interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowy portal rak-nerki.pl

Activeweb Medical Solutions uruchomił nowy portal Rak Nerki, który zaistniał z inicjatywy Fundacji Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej.

Serwis powstał jako platforma komunikacji pacjentów, ich rodzin i lekarzy. Podstawowym założeniem programu jest fachowa edukacja, poprzez dostarczenie najnowszych opracowań, doniesień oraz wypowiedzi autorytetów w tej dziedzinie. Zarówno chorzy, ich rodziny jak i lekarze znajdą tu wiele przydatnych informacji. Dodatkowym atutem jest możliwość zadania pytań ekspertom.

Dostęp do oddzielnej sekcji tylko dla lekarzy, możliwy jest dzięki innowacyjnej technologii Medpass, umożliwiającej rejestrację i logowanie, którą Activeweb stosuje już w ponad 30 portalach medycznych. W dziale dla lekarzy, specjaliści mogą obejrzeć wywiady z Liderami Opini w formie videocastów. Lekarze odwiedzający portal mają dostęp do publikacji, wyników badań oraz aktualności z wielu renomowanych źródeł. Ponadto otrzymają możliwość wzięcia udziału w kursach kształcenia podyplomowego online i otrzymania punktów edukacyjnych.

Portal Rak Nerki tworzony jest przez lekarzy i kierowany do wszystkich osób stykających się z problemem raka nerki.

Portal został zbudowany w oparciu o nowoczesny framework Ruby on Rails 2.0. Hostowany jest w nowym Centrum Hostingowym Activeweb opartym na VMWare Infrastructure 3.5 zapewniającym mu najwyższej jakości bezpieczeństwo i szybkość działania.

Wejdź na: www.rak-nerki.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30