interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

"INNOWACJE 2008" - Web 2.0 w internecie medycznym

Podczas "IV Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów", zespół Activeweb i Openmedica poprowadził sesję "Innowacje 2008".

12 czerwca 2008 r., podczas IV Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów, dzięki uprzejmości Pana Prof. dr hab. n. med. Tadeusza Orłowskiego, zespól Activeweb i Openmedica wraz z wydawnictwem Elsevier Urban&Partner prowadził sesję Innowacje 2008

Spotkanie było okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań w świecie Internetu medycznego, umożliwiających efektywne zaangażowanie Liderów Opinii w działania edukacyjne i komunikację. Uczestnicy sesji mieli możliwość zapoznania się z innowacyjnymi systemami:

  • Science – mobilne rejestry medyczne,
  • eCME – kształcenie ustawiczne lekarzy on-line,
  • Medberry – rewolucja w komunikacji wśród lekarzy,
  • OpenmedicaTV - projekt telewizji internetowej,
  • Wydawnictwo Openmedica - sieć specjalistycznych portali medycznych, opracowywanych w technologii Web 2.0, przeznaczonych dla lekarzy.

Wśród prowądzacych wykłady i prezentacje gościliśmy Pana Błażeja Fereta z biblioteki Politechniki Łódzkiej, który opowiadał o bibliotece Web 2.0.

Ważnym momentem konferencji była prezentacja najnowszego systemu komunikacji medycznej Medclick – przełomowego rozwiązania w dostępie do wiedzy i wsparcia decyzji terapreutycznych. Prezentacje poprowadził Igor Gnot.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze po sesji. Relacjię z całego wydarzenia przygotowała Openmedica TV, już niebawem online www.openmedica.tv

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30