interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Nowa strona openmedica.tv

Znajdz siebie w medycznej telewizji internetowej! Activeweb uruchomił nową wersję strony openmedica.tv

Openmedica.tv to nowoczesny portal internetowy, który udostępnia w każdym momencie, o dowolnej porze najnowsze i archiwalne materiały video z liderami wiedzy medycznej. Treści prezentowane są w sposób przystępny i praktyczny dla lekarza specjalisty i lekarza rodzinnego.

Przyjazna grafika, przejrzysty układ strony, lepsza jakość odtwarzanych materiałów video, to wszystko z myślą o czytelnikach openmedica.tv. W portalu dostępna jest nowa, wyjątkowo wydajna wyszukiwarka, która umożliwia odnalezienie dowolnego materiału z archiwum zawierającego ponad 600 klipów m.in. wg nazwiska specjalisty, konferencji czy tematyki. Mamy nowe dedykowane kanały dla lekarzy, m.in. dla kardiologów, ginekologów, onkologów i chirurgów. Nie zabrakło także dedykowanych programów jak Konferencje, Opinie, Exclusive i przyjazne nie tylko specjalistom Cafe, Lifestyle oraz Zdrowie.

Openmedica TV uczestniczy w najważniejszych polskich i zagranicznych kongresach, konferencjach oraz zjazdach. Na nowej stronie openmedica.tv jest blisko 50 pełnych relacji i ponad 600 unikatowych videocastów – wywiadów z Liderami Opinii.

Misją Openmedica jest dostarczenie fachowej informacji na najwyższym poziomie i w przystępnej formie. Materiały filmowe są innowacyjne, rzetelne i opiniotwórcze. Videocasty to ciekawe i przydatne w codziennej pracy zawodowej, krótkie wystąpienia najważniejszych Liderów Opinii w medycynie. Wywiady video mają zapewniać namiastkę uczestnictwa w najważniejszych wydarzeniach. Dlatego mamy nadzieję, że projekt innowacyjnej medycznej telewizji internetowej spotka się z życzliwym przyjęciem i jeszcze większym zainteresowaniem .

Openmedica.tv jest dostępna dzięki wyjątkowo szybkim łączom (1Gb/s) w najnowszym centrum hostingowym Activeweb opartym na VMWare Infrastructure 3.5 oraz bezpośredniemu dostępowi do krajowego punktu styku PLIX, który aktualnie obsługuje 30% polskiego ruchu internetowego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najnowszej strony medycznej telewizji internetowej: www.openmedica.tv

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30