interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Już 250 lekarzy w nowoczesnej platformie edukacyjnej

Dzięki platformie edukacyjnej stworzonej przez Activeweb Medical Solution blisko 250 lekarzy przeszło już szkolenie związane z HIV/AIDS.

Platforma edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS HIV-aids.edu.pl, przeznaczona jest dla wszystkich lekarzy oraz studentów medycyny zainteresowanych problematyką HIV/AIDS. Kurs opiera się na najnowszych technologiach Activeweb, między innymi innowacyjnym systemie identyfikacji medpass.

W serwisie znajdują się materiały edukacyjne w formie artykułów, videocastów, a także wykładów wspieranych prezentacjami multimedialnymi. Pod każdą lekcją znajduje się test sprawdzający wiedzę. Activeweb przeprowadza także proces certyfikacji punktow edukacyjnych, dzięki czemu po pozytywnym rozwiązaniu testów użytkownicy uzyskają punkty edukacyjne oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Każdy uczestnik programu ma własne konto edukacyjne, na którym znajdzie informacje dotyczące przebiegu szkolenia. Ponad to na portalu znajduje się forum dyskusyjne, na którym istnieje możliwość dzielenia się opiniami na temat e-learningu. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zobacz projekt: HIV-aids.edu.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30