interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb w konkursie Przedsiębiorca Roku "Entrepreuner of the Year", Ernst & Young.

Igor Gnot, Prezes Activeweb Medical został rekomendowany przez Lewiatan Business Angels do szóstej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku organizowanego przez firmę Ernst & Young.

Konkurs Przedsiębiorca Roku jest jedyną tak dużej skali inicjatywą, promującą najlepszych na świecie przedsiębiorców, realizowaną w ponad 40 krajach świata. Kryteria konkursowej rywalizacji są oparte na profesjonalnych, przejrzystych zasadach, dają uczestnikom równe szanse na zwycięstwo i są takie same na całym świecie. Wyboru finalistów i zwycięzców dokonuje niezależne Jury, w skład którego wchodzą przedsiębiorcy, zwyciezcy poszczególnych edycji konkursu, a także wybitne osobistości życia publicznego. Podstawowymi kryteriami oceny dokonywanej przez Jury są: przedsiębiorczość, wyniki finansowe, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami i otoczeniem. Rywalizacja jest podstawą dobrego biznesu, dlatego podczas tego konkursu Activeweb Medical Solutions z przyjemnością podda się ocenie największych autorytetów.

Dzięki rekomendacji, Prezes Igor Gnot dołączył do wspólnoty przedsiębiorców biorących udział w tym prestiżowym konkursie w ponad 40 krajach świata, na 6 kontynentach. Wszędzie tam logo konkursu jest symbolem prestiżu, zaufania, klasy i wysokiej jakości.

Rekomendacja do konkursu Przedsiębiorca Roku, jest kolejnym dowodem na to, że Activeweb jest nowoczesną, zuważaną i docenianą na zewnątrz firmą.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30