interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Dwusetne nagranie Openmedica tv

Na stronach Openmedica tv - internetowej telewizji adresowanej do lekarzy, opublikowano okrągłe dwusetne nagranie video.

Na stronach Openmedica.tv - internetowej telewizji adresowanej do lekarzy, opublikowano okrągłe dwusetne nagranie video.

Działająca od lipca 2006 roku, internetowa telewizja Openmedica (www.openmedica.tv) opublikowała na swoich stronach dwusetny materiał video (tzw videocast). Lekarze mogą obejrzeć w nim krótką relację dotyczącą strajku pielęgniarek.

Openmedica.tv to pierwsza polska internatowa telewizja dostarczająca lekarzom aktualnych i wartościowych merytorycznie informacji ze świata medycyny. Przez pierwszy rok działalności na antenie pojawiały się tak znane osobistości jak Zbigniew Religa, Jolanta Kwaśniewska, Andrzej Sośnierz, Jarosław Pinkas, Edyta Olszówka, Eleni, Jolanta Fraszyńska, Krystyna Kofta, Anna Korcz i wiele innych.

- Niewątpliwie na sukces telewizji Openmedica wpływa fakt nadawania obrazu z wykorzystaniem najnowszych światowych standardów kompresji obrazu – mówi Maciej Krasnodębski, dyrektor Openmedica.tv – Nasze materiały mogą być płynnie odtwarzane nawet na najsłabszych łączach internetowych. Zgodnie z naszymi wyliczeniami trzysetne nagranie powinno zostać opublikowane już pod koniec bieżącego roku.

- Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z telewizją nie przypuszczaliśmy nawet, że uda nam się tak szybko aż tyle osiągnąć – mówi Igor Gnot, prezes Activeweb - Udało nam się stworzyć znakomity zespół redakcyjny oraz pozyskać szeroką bazę unikalnych materiałów. Openmedica to coś więcej niż tylko internetowa telewizja, to krok na przód w dziedzinie medycyny. Dostarczamy lekarzom najnowszych informacji z sektora medycznego, publikujemy relacje z ważnych konferencji oraz wywiady z liderami opinii. To wszystko daje lekarzom możliwość poszerzania swojej wiedzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę jakości usług świadczonych pacjentom.

Wydawcą Openmedica.tv” jest Activeweb Medical Solutions – lider na rynku usług zarządzania projektami medycznymi, emarketingu i edetailingu w sektorze medycznym i farmaceutycznym. Firma powstała w 2001 roku, aktualnie zarządza ponad 60 projektami medycznymi w tym siecią specjalistycznych portali medycznych Openmedica (www.openmedica.pl).

Więcej informacji: www.openmedica.tv

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30