interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Activeweb zdobywa Punkty!

Activeweb otrzymał certyfikat Naczelnej Izby Lekarskiej. Daje mu to prawo przyznawania punktów edukacyjnych za uczestnictwo w kształceniu podyplomowym.

Activeweb Medical Solutions otrzymał certyfikat Naczelnej Izby Lekarskiej. Daje mu to prawo przyznawania punktów edukacyjnych za uczestnictwo w kształceniu podyplomowym przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii eCME.

Dzięki współpracy z towarzystwami i instytucjami medycznymi, kluczowymi postaciami polskiej medycyny oraz grantem naukowym firm farmaceutycznych, Activeweb Medical Solutions oferuje lekarzom interaktywne szkolenia eCME - Continuing Medical Education. Jest to nowoczesna forma kształcenia podyplomowego przez Internet. Unikalna technologia wyświetlania obrazu „Activeweb eCME" umożliwia szybki dostęp do zasobów z dowolnego miejsca na świecie. Działa nawet na najsłabszych łączach internetowych i dowolnych systemach operacyjnych.

Jest to ważne wydarzenie, otwierające polskim lekarzom drogę do kształcenia podyplomowego dostępnego przez Internet przy wykorzystaniu najnowszych światowych technologii – mówi Igor Gnot, prezes Activeweb - Dzięki przyznanemu certyfikatowi, możemy zaoferować lekarzom połączenie dostępu do nowoczesnych i wartościowych programów edukacyjnych, z możliwością otrzymywania punktów edukacyjnych, niezbędnych do prowadzenia praktyki lekarskiej.”

We współpracy z Key Opinion Leaders polskiej ginekologii i położnictwa na portalu www.opiekamenopauzalna.pl już od pół roku skutecznie funkcjonuje kurs kształcenia podyplomowego w technologii eCME. Dane pochodzące z ankiety ewaluacyjnej projektu dowodzą, że eCME celnie trafia w potrzeby edukacyjne lekarzy.

W rozmowach z moimi koleżankami i kolegami lekarzami na temat sposobu ich kształcenia przewijają się ciągle dwa problemy – brak czasu i pieniędzy – mówi Ewa Haładyj, eCME Project Manager - Coraz trudniej jest im wybrać korzystną ofertę szkoleniową, ponieważ udział w szkoleniach jest kosztowny i czasochłonny. W Activeweb uruchomiliśmy technologię eCME, dzięki której te przeszkody zostały nareszcie pokonane!”

eCME jest z założenia bezpłatnym systemem edukacyjnym, dostępnym dla lekarzy w każdej niemal sytuacji. Można z niego korzystać na dyżurze, w przychodni, w domu. Doskonałej jakości obraz może być dostępny zarówno na domowym komputerze jak i na ekranie telefonu komórkowego. Udział w szkoleniu daje możliwość nieograniczonego dostępu do materiałów - pozwala dowolną ilość odtwarzać kurs, wielokrotnie powtarzać materiał lub przerywać go w dowolnym momencie. System eCME umożliwia dodatkowo precyzyjną ewaluację zdobywanej wiedzy.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30