interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Konferencje medyczne w Sieci

07 maja 2001 Biznesnet.pl

Można już oglądać wersje public preview medycznego vortalu Ekonferencje.pl, którego oficjalna premiera odbędzie się 15 maja.

Ekonferencje.pl to platforma wspomagająca organizację konferencji medycznych oraz udostępniająca o nich pełne informacje. Vortal jest narzędziem, umożliwiającym w wprowadzać dane o wydarzeniu naukowym oraz tworzyć serwisy konferencyjne.

Główną jego zaletą, jest zastosowanie autorskiego systemu activeweb system Integrator2, dzięki któremu strona konferencji jest tworzona samodzielnie prze organizatora - wymagana jest jedynie podstawowa znajomość sposobu poruszania się w sieci Internet.

Vortal daje możliwość promocji wydarzenia w Internecie bez ponoszenia żadnych kosztów związanych z zamieszczeniem witryny w Sieci.

Ekonferenje.pl to również źródło i integracja informacji o aktualnych wydarzeniach naukowych w jednym medium informacyjnym dla prasy i lekarzy.

Vortal udostępniać będzie także m.in. logiczne kalendarium wydarzeń, reportaże z konferencji, targów i wydarzeń, przegląd prasowy, artykuły dla lekarzy gromadzone w sieci medical.activeweb, biuletyn informacyjny. Ponadto organizatorzy wydarzeń mogą sami uzupełniać bazę konferencyjną.

Sponsorzy konferencji znajdą tu możliwość reklamy w pakietach dostosowanych do swoich potrzeb.

Biznesnet.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30