interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Genetyk.pl

Activeweb uruchomił portal genetyki i biotechnologii

Głównym założeniem serwisu jest stworzenie platformy wymiany informacji z dziedziny genetykii człowieka i biotechnologii, umożliwiającej specjalistom z całego kraju czerpanie informacji oraz przedstawianie swoich prac naukowych przy wykorzystaniu sieci internet.

Projekt tworzony jest przy współpracy Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka i Instytutu Genetyki Matki i Dziecka. W skład rady naukowej weszli tak wybitni specjaliści jak Prof. dr hab.n.med. Jerzy Bal, Prof. dr hab.n.med. Tadeusz Mazurczak , Prof. dr hab.n.med. Anna Tylki-Szymańska, Prof. dr hab.n.med. Jacek Zaremba, Prof. dr hab.n.med. Pietrzyk.

Dostęp do materiałów zgromadzonych w portalu możliwy będzie jedynie po wcześniejszej rejestracji oraz zalogowaniu. Portal publikuje materiały m.in. z zagadnien chorób metabolicznych, cytogenetyki, dysmorfologii, genetyki klinicznej, medycznej i molekularnej, neurogenetyki i onkogenetyki.

Genetyk.pl jest 6 portalem sieci Open Medical Network. Wypełnia niszę na rynku informacji skierowanych do lekarzy i biologów z zakresu najnowszych zagadnień medycyny.

Dla lekarzy udostępniona została także poczta i klient webowy poczty w domenie genetyk.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30