interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Opieka menopauzalna

Activeweb Medical Solutions uruchamia pierwszy w Polsce profesjonalny portal premium poświęcony opiece okołomenopauzalnej.

Activeweb Medical Solutions uruchamia pierwszy w Polsce profesjonalny portal premium poświęcony opiece okołomenopauzalnej. Portal, dostępny pod adresem www.opiekamenopauzalna.pl, został przygotowany z myślą o lekarzach ginekologach oraz kobietach w okresie klimakterium.

Portal został podzielony na dwie sekcje – dla lekarzy i dla pacjentek.

Główna część portalu przeznaczona jest dla lekarzy. Nad jej zawartością merytoryczną czuwa Rada Naukowa, złożona z najwybitniejszych polskich ginekologów (zasiadają w niej m.in.. prof. Marek Spaczyński i prof. Tomasz Paszkowski).

Portal ma przede wszystkim gromadzić i promować wiedzę praktyczną, lekarze znajdą tu więc m.in. case reports, algorytmy kliniczne, doniesienia naukowe z komentarzami ekspertów, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, bazę wiedzy Q&A itp. Dział dla lekarzy wyposażony jest w nowatorskie narzędzia na najwyższym poziomie m.in. multimedialną bazę diagnostyki obrazowej, zawierającą nie tylko pliki graficzne, ale i całe filmy video z operacji i badań USG.

Część dla lekarzy dostępna jest po zalogowaniu się. Aby z materiałów zawartych w tej części portalu korzystali wyłącznie lekarze, w procesie rejestracji wymagane jest podanie kodu premium oraz aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu.

Dział dla pacjentek prezentuje wiedzę z zakresu menopauzy, hormonalnej terapii zastępczej oraz prowadzonej kampanii „Pozostań sobą”, mającej na celu pokazanie, że klimakterium jest naturalnym, a więc na pewno nie wstydliwym, etapem w życiu kobiety.

Portal został stworzony dzięki grantowi firmy Janssen-Cilag i we współpracy z agencją Headlines Brand & Corporate Communication.

Activeweb Medical Solutions wykorzystał do rejestracji lekarzy system Medpass, kontynuując z sukcesem wdrażanie platformy weryfikacji tożsamości online.

Za zarządzanie portalem i kontakt z kluczowymi partnerami naukowymi odpowiada Activeweb.

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30