interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Premiera nowej wersji serwisu Poradnikmedyczny.pl

28 maja 2001 Biznesnet.pl

Poradnikmedyczny.pl został wzbogacony o nowy layoutem, logicznie i praktycznie rozmieszczone informacje. Od starej wersji różni się także nową modularną budową.

Dzięki pełnej współpracy z narzędziem Integrator2 obsługującym portale sieci medical.activeweb, Poradnikmedyczny.pl w najbliższym czasie zostanie wzbogacony o kolejne moduły, m.in. sklep, leksykon

leków zintegrowany z archiwum informacji, moduł obługi konkursów.

Autorzy nowego stylu postawili za cel przybliżenie użytkownikom autorów kolejnych działów vortalu. Jest to przedłużenie

polityki sieci stawiającej na pierwszym miejscu wiarygodność contentu. Teraz, użytkownicy będą mogli m.in. zobaczyć lekarzy kierujących odpowiednimi działami tematycznymi.

Kolejnym modułem uruchomionym 27 maja jest box "niebawem", umożliwiający użytkownikom zapoznanie się z tematami artykułów które już zostały wprowadzone do bazy i czekają na publikacje. Kluczowym modułem stał się box "popularne" informujący które artykuły cieszą się największą oglądalnością.

Moduł "przegląd prasowy" jest rozbudowanym, otwartym systemem dla wydawnictw umożliwiającym wprowadzanie zapowiedzi bądź aktualnej zawartości publikowanych magazynów. Moduł ten jest także udostępniany w innych portalach sieci medical.activeweb. Zarządzanie nim odbywa się poprzez Integrator2.

medical.activeweb planuje w najbliższym miesiącu uruchomić kolejne vortale sieci, m.in. chirurgie online, nowy layout Psychiatria.pl, rozbudowę vortalu eKonferencje.pl o obsługę konferencji wielodniowych, zarządzanie zgłoszonymi abstraktami, tworzenie programu wykładów, nowe wzorce stron konferencyjnych.

opr. Michał Gonczarski

Biznesnet.pl

Narzędzia

Drukuj wiadomość

Kontakt

Rafał Kowalczyk - New Business Director
Rafał Kowalczyk
New Business Director
mobile: +48.509.524.595
tel.: +48.22.894.06.30