interaktywne rozwiązania dla medycyny | leader in interactive medical strategy

Relacja z sesji "Innowacje6" online

Rok 2009 jest początkiem znaczącej mini rewolucji w komunikowaniu. To mikroblogi spod znaku Twittera i polskiego odpowiednika Blipa stają się coraz ważniejszym kanałem komunikacji w sieci. Zapraszamy do lektury załączonych prezentacji prelegentów spotkania Innowacje6. Dotyczą one szeroko pojętego wykorzystania technologii komunikacyjnych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym.

"Portale społecznościowe"
Igor Gnot
CEO, Activeweb

"Innowacje6 – podsumowanie spotkania"
Igor Gnot
CEO, Activeweb

"Nowoczesne formy komunikacji w medycynie"
Jacek Sroczyński
CEO, Boiron Polska Sp. Z o.o.

"Metody budowania zaangażowania lekarzy on-line"
Jarosław Kędra
PMO, Activeweb

"Funkcjonalność narzędzi WEB 2.0 w medycynie"
Paweł Jurczyński
Openmedica Director

"Tradycyjne oraz nowoczesne metody archiwizacji danych"
Rafał Kowalczyk
Sales Officer, Activeweb

"Bezpieczeństwo baz danych"
Rafał Kowalczyk
New Business Director, Activeweb

Lista wydzarzeń

Wybierz relację z wydarzeń w których braliśmy udział. Zapoznaj się z materiałami video, prezentacjami i zdjęciami.

Prezentacje prelegentów Spotkania Innowacje6

Igor Gnot

CEO

"Spotkanie Innowacje to nie jest kwestia zachęcania lub prezentacji i sprzedaży produktów. Spotkanie ma na celu przedstawienie wizji różnych osób, z różnych branż oraz firm na temat przyszłości rozwiązań internetowych w medycynie i zwiększeniu efektywności działań firm farmaceutycznych. Innowacje to szczególny czas, kiedy możemy wspólnie porozmawiać na zasadzie burzy mózgów na temat naszych pomysłów i skonfrontować je z oczekiwaniami rynku."

Rafal Kowalczyk

Sales Officer

"Obecnie odchodzimy od tradycjnej metody zbieranania danych badawczych na papierze. Dzisiaj większość nowych projektów prowadzi się na elektronicznych bazach danych. Uważam, że elektroniczne bazy danych oraz nowoczesne sposoby edycji tych baz poprzez strony internetowe lub urządzenia mobilne to przyszłość."

Paweł Jurczyński

Project Manager

"Bardzo się cieszę, że w tym roku udało nam się poruszyć tak obecnie gorące tematy jak portale społecznościowe oraz nowoczesne rejestry medyczne. Te tematy to z pewnością przyszłość rynku internetowego nie tylko w medycynie ale również w każdej branży, która kreuje swoją markę. Mam nadzieję że tego typu spotkań będziemy organizować więcej ponieważ w ramach dyskusji uczymy się my oraz nasi klienci."

Jarosław Kędra

PMO

"W dzisiejszych czasach dużą wagę powinno przywiązywać się nie tylko do zawartości komunikatu ale również do metody jego przekazania. Należy więc korzystać z nowych technologii komunikacji online w celu zmaksymalizowania pożądanego efektu jakim jest odpowiedni odbiór komunikatu w odpowiedniej chwili."

Mariusz Olejniczak

 

Cel:

… zapewnienie aktywnego i proporcjonalnego zbierania danych wysokiej jakości, istotnych dla bezpieczeństwa leków poprzez odpowiednie zarządzanie ryzykiem i ustrukturyzowane zbieranie danych w formie badań bezpieczeństwa po wydaniu pozwolenia

Zdzisław Galoch

 

Randomizowana próba kliniczna stanowi złoty standard w sposobie oceny wszelkich form terapii. Celem każdej takiej próby jest wykazanie skuteczności jak i bezpieczeństwa zastosowanej opcji terapeutycznej. Jednak dane uzyskane z badań klinicznych często nie są wystarczającym źródłem informacji o bezpieczeństwie jak i skuteczności testowanej terapii w świecie rzeczywistym. Cennym uzupełnieniem badań klinicznych w ocenianiu rzeczywistych efektów medycznych stosowanej terapii jest rejestr pacjentów.

Pozostańmy w kontakcie

Aby byś na bierząco z Activeweb - subskrybuj nasz blog i dołącz do nas na Twiterze.

update.activeweb.pl - Press review for Pharma Professionals

twitter.com/activeweb - Follow Activeweb on Twitter